Podzimní bouře

14. prosince 2017 v 22:32
Nezáleží na tom, jak moc sami sobě budeme lhát, nebo o jakých historkách přesvědčíme ostatní. Jsme je zloději, na které na konci čeká oprátka.

Zdá se, jako by bouřkové mraky nad New Providence i širokým okolím ostrova visely již celou věčnost. Místo nedýchatelného horka se vzduch proměnil kvůli častým dešťům ve vlhé dusno, které lepí šaty ke kůži a i nejprudernější obyvatele Nassau láká k tomu, aby spali nazí. Pravděpodobně by tak bylo možné spočístat na prstech jedné ruky ty, kdož mají tropický podzim skutečně rádi. Nováčci mezi kapitány přichází o zisk, protože se obávají vyplout; veteráni si sice na moře troufají, ale ne zřídkakdy se díky husté mlze vracejí s prázdnou.
Avšak blýská se na lepší časy. Blíží se silná bouře, která snad konečně roztrhá šedivé mraky. Pokud ji tedy celé město v pořádku ustojí. Již k večeru, kdy ještě na zem nespadla ani jediná děšťová kapka, někteří přísahali že se jim ježí chlupy na rukou z blesků, co přeskakují na zemi mezi mraky. Vítr, který během několika hodin nabral na intenzitě, začal ohýbat k zemi slabší stromy, a když konečně se zahřměním začal padat déšť, na ulicích se během několika minut vytvořily rychle běžící potůčky vody. Každý s trochou rozumu se na bouři připravil; buď se schovává někde v domě, nebo alespoň pod střechou. Někteří nešťastníci však na poslední chvíli sbírají zboží ze stánků, a co hůře - jedna posádka se teprve teď snaží bezpečně v přístavu ukotvit loď.Událost je opět otevřena všem postavám. Úvodní post vám pak prozradí o něco přesněji, co vás bude čekat. Nicméně, jde o první z řady příležitostí, kdy můžete zasáhnout do hlavní dějové linie připravené pro Nassau.

Jeden herní večer (a noc) bude opět protažen na několik dní reálného času. V tomto případě půjde o dny od 23. 12. do 7.1. Dlouhý časový úsek je zvolen z toho důvodu, aby se, alespoň krátce, skutečně zúčastnil každý.
!!!Účast na Události bude sloužit jako potvrzení vašeho dalšího zájmu o pobyt na New Providence!!!
Samozřejmě je možné, aby se vaše postavy během této doby zároveň vyskytovaly jak na fóru Události, tak i v jiné hře.

Na každou aktivní postavu opět čeká malá odměna. Do komentářů prosím napište číslo dle svého výběru, od 1 do 9.
V případě, že si budete přát účast některé systémové postavy, také to připište. S velkou pravděpodobností se zatím zúčastní Kapitán Flint a John Silver.

 


Komentáře

1 René Martinéz René Martinéz | 20. prosince 2017 v 15:17 | Reagovat

9
Nevím jak 24-28, ale jinak by neměl být problém.

2 Mazikeen Jade Rivera Mazikeen Jade Rivera | 22. prosince 2017 v 22:10 | Reagovat

Mazikeen nemůže chybět. A tentokrát, i navzdory počítacím říkankám, volím č. 3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.