Listopad 2017

Aktualizace o stavu hry #2

13. listopadu 2017 v 19:55
Řekni mi, že nejsme šílení. Ty a já.

Milí obyvatelé našeho malého ostrova,
k dnešnímu dni je oficiálně uzavřena první událost, která ač neproběhla v hojném počtu a byla vám oznámena poměrně pozdě ( za čož se dodatečně omlouvám), byla jak doufám pro zúčastněné příjemná. Všechny hráčské postavy, které se na akci aktivně podílely již mají ve svých profilech vypsané odměny. Jak s nimi naložit by již mělo být jasné, přesto se v případě jakýchkoli dotazů neváhejte na mě, nebo NoOne, obrátit.
Další novinkou je změna roční doby. Již bylo na čase aby letní horka pominula a nastal podzim. Sice nebude o mnoho chladnější a plný nepříjemné mlhy i nebezpečných bouří, pro mnohé však může být i tato změna vítanou úlevou. Především pak pro farmáře a jejich příbuzné, nebo zkrátka i jen pro ty, kteří již mají nedýchatelného horka plné zuby.
Předposlední věcí, kterou bych ráda zmínila je herní aktivita - nebo spíše její nedostatek. Palčivé téma, které se bohužel týká hlavně nás adminů a minimálně v mém případě není na obzoru žádná změna. I tak jsem si ale jistá, že New Providence zcela usnout nenecháme, pokud se vy, hráči, rozhodnete alespoň trochu pomoci. Za sebe mohu říci, že to, že nemohu trávit tolik času na chatu neznamená, že nemohu hrát a jsem si téměř jistá, že i u dalších je to podobné. V tomto případě může k domluvě skvěle posloužit Fb skupina, nebo, pokud by někdo toužil po hře se systémovou postavou, Jeane, či Tobiasem, stačí se ozvat i na herní mail.
Zcela poslední zprávou, kterou pro vás mám, je pak předběžná informace o další akci. Tentokrát půjde již o skutečně "podstatnou" událost - odstartujeme v ní příběhovou linii, která bude následující měsíce formovat veškeré dění na ostrově. Uvědomuji si, že během Vánoc a konce roku budete všichni vytížení, nicméně příhodnější termín by byl k nalezení jen velmi těžce. Detaily o celé události, stejně jako délku jejího trvání a další podstatné věci vám budou sděleny včas, a to jak na blogu, tak na Fb a na e-mailech.

Podzim bez pochmurné nálady vám přeje