Systémové postavy

16. července 2017 v 16:39
Jde o postavy, které ve hře ovládá administrátor nebo vypravěč. V případě zájmu je možné, aby si hráč nějakou ze systémových postav převzal za vlastní a dotvořil jí kompletní registraci. Je ovšem nutné, aby byl ochotný více spolupracovat s administrátory; s tím, že bez předchozí domluvy nemůže dělat na vlastní pěst velká hru-ovlivňující rozhodnutí, i když na to má jeho postava z herního hlediska právo.

madame Briana

Žena neurčitého věku, jehož odhady se pohybují; v závislosti na tom v jakém je osvětlení a jak je nalíčená; mezi dvaceti a čtyřiceti lety. Majitelka nevěstince, která ví o všem, co se kde šustne, i o věcech teprve plánovaných, a která má přehled o valné většině obchodních aktivit ve městě. Dokonalý spojenec, příšerný nepřítel. Ještě že nemá zájem na tajemstvích, která jí její kurtizány donášejí, vydělávat. Stejně jako správce Petterson, hostinský Guillaume a kapitán Flint je členkou městské rady.

FC: Lise Slabber

Anthony Guillaume

Ve svém životě, který trval jen něco málo přes třicet let, stihl Anthony hodně. Původně člen francouzského námořnictva s hodností podplukovníka dezertoval při prvním setkání s piráty - a přidal se k nim. Pirátský život mu ale příliš dlouho nevydržel, když v jedné z potyček přišel o nohu. Z posádky ho sice nevyháněli, ale on si mezi muži jako mrzák připadal na obtíž, proto sebral své odškodnění a nějakou dobu se jen potloukal v Nassau, než mu štěstěna přála a v kartách vyhrál nad bývalým hospodským jeho živnost. Nejprve nevěděl, co s tím, ale s pomocí kapitána Flinta a madame Briany se po pár letech stal tím, čím je dnes. Hostinským, šarmantním mluvkou, který se nebojí špinavé práce, když je třeba.

FC: Tom Hopper

kapitán Flint

Původním jménem, které zná jen málokdo, James McGraw. Statný Ir, který nemá ke čtyřicítce daleko, obratný bojovník, obchodník i námořník. Nikdo vlastně nedokáže s určitostí říct, kdy se stalo, že se vypracoval na pozici, na které je teď, ale jakmile k tomu došlo, všiml si toho celý ostrov. A i když se povídá, že jeho posádka ho poslouchá spíše ze strachu než z oddanosti, nelze mu upřít výsledky. Navíc je, díky alianci se správcem, hostinským a bordelmamá, téměř nedotknutelný. Ne tedy, že by měl tenhle charismatický bručoun bez rodiny nepřátel málo, nespočítal by je ani na prstech obou rukou.

FC:Toby Stephens

Long John Silver

První důstojník kapitána Flinta, odhadem tak o deset let mladší než on. Více než boj je tomuhle Angličanovi blízká diplomacie a i když by to do něj na první pohled mnoho lidí neřeklo, dokáže s ostatními manipulovat velice zdatně. Lhaní, překrucování pravdy a vyjednávání je ostatně jeho práce. Nehledě na to, že když má za kapitána Flinta, bez obratného slovíčkaření by dlouho nepřežil. Neustále pendluje mezi posádkou, členy rady, Flintem i ostatními kapitány a snaží se se všemi vycházet za dobře. Kupodivu, zatím se mu to daří. Vždyť i pokusy o atentát na Flinta se díky němu za poslední půlrok snížily skoro na polovinu!

FC: Luke Arnold

Rodina guvernéra

Jackob Abraham Petterson

Nyní 46 let stár Jackob se domníval, že když mu před lety námořnictvo nabídlo správcovství New Providence, završí tak dokonale svou kariéru ve službách koruny. Netušil ale, že místo ctěného správce se nakonec stane někým, kdo nejenže bude tolerovat přítomnost pirátů na svém ostrově, ale dokonce jim bude pomáhat s prodejem kradeného zboží. Stal se nerudným a zahořklým, nicméně je přesvědčený o tom, že vše, co dělá, dělá pro svou rodinu.

FC: Craig Jackson


Natalie Grace Petterson

Když si před třiadvaceti lety brala staršího, ale pohledného námořníka z dobré rodiny, netušila, co ji čeká. Jako vzorná žena ale následovala svého muže téměř na druhý konec světa, aby se mu s dcerou po boku pokusila vybudovat domov v necivilizované divočině. I ve svých jednačtyřiceti letech je lady Natalie stále krásnou ženou jemných mravů, a byť si snaží od většiny obyvatel ostrova držet odstup, občas mladým, nadějným dívkám dává lekce čtení, psaní, etikety a učí je všemu, co by podle ní měla správná žena umět.

FC: Louise Barnes

Jeane Janis Petterson - zabrána

Na ostrov přišla tahle pohledná blondýka ještě jako dítě, teď již oslavila třiadvacáté narozeniny. Jako jediný potomek svých rodičů často musí snášet starostlivé obavy matky, která jí vymlouvá časté toulky po městě a přístavu. Ale Jeane Nassau miluje a přijala ho jako svůj skutečný domov. Vždyť už má na svědomí nejednu rvačku vyvolanou o její přízeň a mezi děvčaty z nevěstince si našla hned několik přítelkyň. Mnohokrát se už stačila dostat do problémů, ještě štěstí, že jeden z významných kapitánů nad ní drží pomyslnou ochranou, téměř otcovskou, ruku, a tak si k ní většina pirátů příliš nedovolí.

FC: Hannah New
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.