Registrace

16. července 2017 v 19:58
Přezdívka hráče: (Přezdívka, pod kterou budete vystupovat na chatu a v komentářích.)
Jméno postavy: (Prosím, zkuste se vyhnout Černovousovi a kapitánu Jacku Sparroowi... jméno by mělo být přiměřené místu, odkud postava pochází, případnou přezdívku napište za jméno do uvozovek.)
Věk postavy:
Původ postavy: (Země, popřípadě i město, ze které pochází. Anglie, Španělsko, Kuba, Bahamy...)
Zařazení ve společnosti a zaměstnání: (Kapitán, pirát, ostrovan... vše potřebné zjistíte zde.)
Příslušnost k posádce / kapitánovi: (Ne; ano, k jakému? Vždy je třeba se předem domluvit s daným kapitánem, během hry je možné příslušnost změnit nebo doplnit)
Rodina a blízcí: (Rodinní příslušníci, ať už živí, mrtví nebo pohřešovaní; případně blízcí přátelé a ostatní důležití lidé pro vaši postavu. Uvádějte jméno, věk a pár základních informací o nich.)
Schopnosti: (Maximálně tři hlavní a dvě vedlejší schopnosti pro každou postavu, vybírejte ze schopností patřících ke skupině, do které vaše postava patří, viz Společnost.)
Vzhled a další fotky: (Profilová fotka - ideálně portrét. Doplňující fotky, které ale nejsou nutností. Gify jsou povoleny mimo profilovou fotku. Administrátor si vyhrazuje právo nepoužít všechny fotky, které pošlete, pokud jich bude mnoho. Seznam zabraných FC naleznete zde.)
Pirátská vlajka: (Pouze pro kapitány. Každý má svou vlastní, jedinečnou, vlajku. Zabrané vlajky najdete v profilech ostatních kapitánů.)
Povaha: (Jak se vaše postava chová? Co má a nemá ráda? Rozepište se alespoň na dva odstavečky.)
Historie: (Kde se vaše postava narodila, jak vyrůstala, co prožila? Každý má za sebou nějaký příběh, zkuste z něj tedy sepsat alespoň čtyři odstavce.)

Vyplněnou registraci odesílejte v těle e-mailu na newprovidence.rp@gmail.com.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.